Kontaktet

 

Pozicioni Emër Mbiemër Numri i telefonit
Ministër Blendi  Klosi
KABINETI
Drejtor Kabineti Brizida Jano Brizida.Jano@turizmi.gov.al
Këshilltar Rovena Moçka rovena.mocka@turizmi.gov.al
Këshilltar Blerina Ago blerina.ago@turizmi.gov.al
Këshilltar VAKANT
Këshilltar VAKANT
Sekretar Eva Ago eva.ago@turizmi.gov.al
Sekretar Rovena Rozhani rovena.rrozhani@turizmi.gov.al
ZËVENDËSMINISTRA (2)
Zëvendësministër Ornela Cuci ornela.cuci@turizmi.gov.al
Zëvendësministër Hajrulla Çeku hajrulla.ceku@turizmi.gov.al
Sekretar Anjutinka Sullaj anjutinka.sullaj@turizmi.gov.al
Sekretar Marsida Come marsilda.come@turizmi.gov.al
SEKRETAR I PERGJITHSHEM Adrian Kamenica Adrian.kamenica@turizmi.gov.al
Sekretar Erilda Kacorri Erilda.kacorri@turizmi.gov.al
DREJTORIA E PËRGJITHSHME E POLITIKAVE DHE ZHVILLIMIT TË TURIZMIT
Drejtor i përgjithshëm VAKANT
DREJTORIA E POLITIKAVE DHE STRATEGJIVE TË ZHVILLIMIT TË TURIZMIT
Drejtor i Politikave dhe Strategjive të Zhvillimit të Turizmit Alma Baze alma.baze@turizmi.gov.al
DREJTORIA E PROGRAMEVE TË ZHVILLIMIT TË TURIZMIT
Drejtor i Programeve të Zhvillimit të Turizmit VAKANT
DREJTORIA E KONCEPTIMIT DHE FIZIBILITETIT TË PROJEKTEVE TË TURIZMIT
Drejtor i Drejtorisë së Konceptimit dhe Fizibilitetit të Projekteve të Turzimit Albin Gega albin.gega@turizmi.gov.al
DREJTORIA E PËRGJITHSHME E POLITIKAVE DHE ZHVILLIMIT TË MJEDISIT

Drejtor i Përgjithshëm Pëllumb Abeshi pellumb.abeshi@turizmi.gov.al
DREJTORIA E POLITIKAVE DHE STRATEGJIVE TË ZHVILLIMIT TË MJEDISIT
Drejtor i Drejtorisë së Politikave dhe Strategjive të Zhvillimit të Mjedisit VAKANT
DREJTORIA E PROGRAMEVE TË ZHVILLIMIT TË MJEDISIT
Drejtor i Drejtorisë së Programeve të Zhvillimit të Mjedisit Klodiana Marika  

klodiana.marika@turizmi.gov.al

DREJTORIA E KONCEPTIMIT DHE FIZIBILITETIT TË PROJEKTEVE TË MJEDISIT
Drejtor i Drejtorisë së Konceptimit dhe Fizibilitetit të Projekteve të Mjedisit Redi Baduni Redi.baduni@turizmi.gov.al
DREJTORIA E PËRGJITHSHME RREGULLATORE DHE PËRPUTHSHMËRISË NË TURIZËM E MJEDIS
Drejtor i Përgjithshëm Athanas Karaja athanas.karaja@turizmi.gov.al
DREJTORIA E PROGRAMIMIT, STANDARDIZIMIT DHE HARMONIZIMIT TË KUADRIT RREGULLATOR
Drejtor i Drejtorisë së Programimit, Standardizimit dhe Harmonizimit të Kuadrit Rregullator VAKANT
DREJTORIA E INTEGRIMIT, KORDINIMIT, MARRËVESHJEVE DHE ASISTENCËS
Drejtor i Drejtorisë së Integrimit, Koordinimit, Marrëveshjeve dhe Asistencës Evisi Kopliku  evisi.kopliku@turizmi.gov.al
DREJTORIA E DERREGULLIMIT, LEJEVE,LICENCAVE DHE MONITORIMIT
Drejtor i Drejtorisë së Derregullimit, Lejeve, Licencave dhe Monitorimit VAKANT